Petr K. ( petrkucava )

Petr K. ( petrkucava )

Kontakt/Najměte si mě

Marketingový konzultant/ka
Redaktor/ka
PR specialista/ka
Inzertní poradce/kyně
Korektor/ka
Editor/ka
Specialista/ka právních služeb
Redaktor/ka
Doučování a výuka > Angličtina
Doučování a výuka > Matematika
Doučování a výuka > Ruština
Doučování a výuka > Němčina
Doučování a výuka > Čeština
Doučování a výuka > Ekonomie
Doučování a výuka > Fyzika
Internetové služby > Textové služby > Copywriter/ka
Internetové služby > Ostatní internetové služby > Překladatel/ka

Jsem copywriter, korektor a překladatel na volné noze, který miluje český pravopis, cizí jazyky, procházky přírodou a chvíle strávené nad četbou knih. Mezi mé zájmy patří psychologie, právo, marketing a psaní povídek. Mým snem je napsat knihu a procestovat svět.

Mezi mé dosavadní pracovní zkušenosti patří práce copywritera, redaktora, překladatele, korektora, technického redaktora a správce sociálních sítí. Dále jsem měl možnost pracovat v zahradnictví, zoo, na městském úřadě, apod. Během studia jsem se věnoval také doučování cizích jazyků, matematiky, fyziky a odborných předmětů.

Cenu za 1 NS textu mám stanovenou na 275 - 1000 Kč. Cena se však odvíjí od zpracovávaného tématu, požadavcích klienta, apod. Vždy preferuji, co nejkonkrétnější zadání, abych mohl stanovit přesnou cenu a zároveň napsaný článek splnil veškerá očekávání klienta.

Spokojenost klienta je i moje spokojenost.

Dále provádím jazykové korektury. Koriguji texty pro weby, informační a propagační materiály, bakalářské a diplomové práce, tiskové zprávy, knihy, právnické texty apod. Věnuji se též ghostwritingu. Občas rád zabrousím do SEO, linkbuildingu a právních předpisů. Mojí poslední pracovní náplní je překlad textů z anglického, ruského, německého a hebrejského jazyka do češtiny a naopak.