Gabriela V. ( Gabriela )

Gabriela V. ( Gabriela )

PROTOŽE NA LIDECH ZÁLEŽÍ! Jsme přesvědčeni, že kvalitní lidé jsou klíčem k úspěchu v každé firmě. Proto se na práci s lidmi soustředíme a přinášíme programy a řešení na míru, která fungují v praxi. Nabízíme jen to, čemu sami věříme, protože nám záleží na dlouhodobém úspěchu každého našeho klienta. Specializujeme se na vyhledávání zaměstnanců formou executive search / headhuntingu i pomocí metod klasického recruitmentu. Hledáme a vybíráme kandidáty pro obchodní, manažerské, asistentské pozice i pro pozice specialistů. Nejsme úzce zaměřeni na jeden obor, dokážeme realizovat projekty v oblastech FMCG, průmyslu, maloobchodu, elektrotechniky, automotive a dalších.

Naší silnou stránkou je velmi dobrá znalost pracovního trhu a efektivních metod získávání kandidátů. Klademe důraz na partnerský přístup a individualitu každého klienta.

Vystupujeme jako partner našich klientů a nabízíme jim takovou míru spolupráce, která je pro každého z nich nejvhodnější. Pro některé realizujeme kompletní projekty - od specifikace pracovní pozice, přes jeho komplexní realizaci a pomoc s uzavřením pracovní smlouvy a následné „nalodění“ do pracovního týmu, jiným nabízíme „pouze“ otestování vybraných či interních kandidátů.