Technik elektroinstalací (montážní technik, šéfmontér)

Požadujeme:

  • vzdělání elektro (ÚSO, SOU)
  • řidičský průkaz sk. B
  • vyhláška 50
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • ochota pracovat v terénu - výjezdy v rámci celé ČR
  • zájem o práci, technické myšlení
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • technické zaškolení a profesionální vybavení
  • pracovní zázemí včetně služebního vozu, mobilního telefonu a notebooku (po zapracování)
  • nadprůměrné a motivující finanční ohodnocení (25.000 - 50.000 Kč)
  • mladý kolektiv
  • prostředí dynamické a stabilní firmy
  • firemní benefity, které jinde nedostanete, prémie !!!

Náplň práce:

  • montáže silnoproudých systémů (kabelové rozvody NN, stavební a technologické elektroinstalace, náhradní zdroje el. energie, rekonstrukční a údržbářské práce na stávajících zařízeních)
  • montáže slaboproudých systémů (EZS, EPS, CCTV, STK, STA atd.)
  • po zapracování možnost dalšího růstu (vedoucí montáže, projektmanager)

Bližší informace na telefonním čísle +420 777 101 720, servis@falcocomputer.cz

Kontaktní formulář

* Maximální velikost 2MB