PRACOVNICE/PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH = PEČOVATELKA/PEČOVATEL=SANITÁŘKA/SANITÁŘ

Vaším úkolem bude:

 přímá obslužná péče

 podpora soběstačnosti klientů a nácvik jednoduchých denních činností

 poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání

 práce s dokumentací klienta v Cygnus 2

K výkonu práce potřebujete:

 základní nebo střední vzdělání

 věk nad 18 let

 způsobilost k právním úkonům

 zodpovědnost a dobré komunikační schopnosti

 vlídné jednání

 samostatnost v rozhodování a znalost práce na PC

 absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách je výhodou nikoliv podmínkou

Co nabízíme:

 mzdu odpovídající vašim zkušenostem

 příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %

 poukázky na volný čas, kulturu a zdraví

 bonusy za věrnost

 dotované stravování

 možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje

 trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě

 firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek

 práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie

Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek

Plat: OD 22 500,00 Kč

Kontaktní formulář

* Maximální velikost 2MB