OBCHODNÍK / ACCOUNT – wellness, masáže, relaxace – TAWAN s.r.o.

Do našeho týmu, největší sítě prémiových salonů thajských masáží pod značkou TAWAN, hledáme aktivního nápaditého a milého obchodníka/ici. Nemusíte mít zkušenost s obchodem nebo masážemi. To základní vás naučíme a společně vytvoříme ideální model oslovení nových i minulých klientů. Poznávejte zajímavé klienty, příjemné prostředí a společně s námi tvořte svět milejších, fyzicky i duševně odpočinutých a spokojených lidí.

Co Vás u nás čeká? • Sestavíte si své portfolio kontaktováním nových i dřívějších klientů • Vše o nás Vás naučíme, ale necháme volnost ve strategii oslovení klientů • Obchodovat budete po telefonu, emailu a později i na schůzkách, nejsme žádné callcentrum • Samostatně si budete organizovat práci a rozvrhovat čas

Takto si Vás představujeme: • Jste komunikativní člověk a máte příjemné vystupování • Chcete přímo ovlivňovat výsledky své práce a umíte si ji organizovat • Máte potřebu učit se nové věci. Pokud máte již s obchodem zkušenosti, je to výhoda • Nemusíte umět cizí jazyky. Jazyky potřeba jen tehdy, pokud chcete oslovovat zahraniční klienty • Jste pozitivní – úsměv je v telefonu slyšet! • Pracujeme s PC a Google apps, počítač je pro Vás pomocník, ne překážka

Najdete u nás: • Fixní plat doplněný o provizní složku, která nemá limity • Skvělý tým, který přiroste k srdci a pomůže, když bude potřeba • Masáže a beauty služby zdarma • Homeoffice • Pracovní poměr na dobu neurčitou s možností okamžitého nástupu

Pracovní náplň: • První fáze: o Seznámení se základními postupy a principy společnosti o Základní standardy pro komunikaci s klienty o Seznámení se s nabídkou a službami o Základní návyky a styl komunikace o Back office • Druhá fáze o První samostatné oslovování klientů a komunikace o Orientace v produktovém portfoliu

V případě zájmu o danou pozici zašlete svůj životopis na email votruba@tawan.cz.

Kontaktní formulář

* Maximální velikost 2MB