Šance pro Tebe, z. s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Projektový manažer/ka

Předpokládaný nástup: 1. 9. 2019, popř. dříve Pracoviště: Chrudim Pracovní úvazek: 1,0 Doba pracovního poměru: na dobu určitou, do 31. 12. 2020

Náplň práce: • vyhledávání vhodných finančních zdrojů, příprava žádostí • zpracování průběžných a závěrečných zpráv projektů • administrace podávaných žádostí • další administrativní úkony

Požadujeme: • min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou • zkušenost s administrací a finančním řízením projektů • schopnost samostatně pracovat • dobré organizační a koordinační schopnosti, systematičnost • velmi dobrá znalost práce s MS Office (Excel, Word, Outlook)

Nabízíme: • možnost pokračování pracovního poměru dle možností organizace • flexibilní pracovní dobu • zázemí stabilní neziskové organizace • ohodnocení odpovídající oborovému a regionálnímu standardu • zajímavou a různorodou práci • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání

Výhodou je: • znalost prostředí NNO • znalost účetního systému Money S3

Uchazeč zašle elektronicky: • strukturovaný životopis • motivační dopis • prohlášení o bezúhonnosti • souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení Kontaktní osoba: Sophia Dvořáková, tel.: 734 154 528, e-mail: sophia@sance.chrudim.cz

Přihlášky zasílejte na mail: sophia@sance.chrudim.cz Předmět zprávy: Výběrové řízení – Projektový manažer/ka Termín uzávěrky 1. kola: 31. 8. 2019

Kontaktní formulář

* Maximální velikost 2MB