IT specialista

Do týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT specialista.

Náplň práce

  • Správa počítačové sítě a uživatelských stanic
  • Odstraňování poruch a řešení IT problémů
  • Instalace a konfigurace PC a periferií na centrále v Praze
  • Osobní i telefonická podpora v oblasti výpočetní techniky
  • Návrhy nových řešení a zlepšení

Předpoklady

  • VŠ/SŠ se zaměřením na informační technologie výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • Znalost prostředí MS Windows a Linux
  • Zkušenosti se síťovým provozem LAN, VPN, firewally
  • Znalost AJ na pokročilé úrovni (B2)
  • Spolehlivost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu
  • Řidičské oprávnění skupiny B výhodou
  • Schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • Moderní kanceláře poblíž centra Prahy
  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Profesionální a přátelský kolektiv
  • Služební notebook a telefon
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Firemní stravování, Multisport kartu, 5 týdnů dovolené, školení hrazená firmou
  • Flexibilní pracovní dobu

Kontaktní formulář

* Maximální velikost 2MB