IT Analytik

Jsme technologická firma, která se zabývá programováním firemních systémů a aplikací, především v oblasti logistiky pro nadnárodní společnosti. Firma byla založena v roce 2005 a rozrostla se na téměř 50 zaměstnanců. Sídlíme v Brně a hledáme kolegu/kolegyni na pozici IT Analytik. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Analýza požadavků zákazníků a navrhovat možná řešení.
  • Spolupracovat s testerem na tvorbě testovacích scénářů.
  • Konzultace a příprava architektury řešení
  • Analýza a dokumentace technického řešení
  • Příprava podkladů pro vývojáře (json schema, xsd, postman/SoapUI kolekce)
  • Komunikace s vývojáři a konzultace řešení

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělaní
  • Výborná znalost jazyka UML
  • Znalostí návrhu architektury orientované na služby a integrace aplikací
  • Analýza a návrh integrace celého systému do již existujících systémů.
  • Praxi v oblasti IT analýzy/architektury a v návrhu řešení alespoň 1 - 3 roky
  • Analytické myšlení na velmi dobré úrovni, prezentační a komunikační dovednosti
  • Pozitivní a aktivní přístup a schopnost orientace v datech
  • Flexibilita, samostatnost a odpovědnost

Nabízíme:

  • Stabilní práci v technologické firmě na HPP nebo IČO.
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu a využití Home office
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, získání odborných certifikátů
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, mobilní telefon, firemní akce atd.)
  • Zajímavé platové ohodnocení

Kontaktní formulář

* Maximální velikost 2MB